Wzór rekrutacji
1. Nick (na serverze):
2. Wiek:
3. Umiejętności w budowaniu (w skali 1-10) :
4. Umiejętności w PvP (w skali 1-10) :
5. Dlaczego właśnie ty?:
6. Czy przechodziłeś już testy? (U Szefa lub Vice Szefa):
7: Kontakt (GG, Skype):

W temacie proszę napisać swój Nick. Np. Podanie TheGraci


  PRZEJDŹ NA FORUM