Wzór rekrutacji
1. Nick (na serverze):
2. Wiek:
3. Umiejętności w DM:
4. Byłeś już w jakiś klanach/gangach? [jak tak to dlaczego juz nie jesteś]?:
5. Jak długo grasz na PBS?:
6. Jak długo grasz w SA-MP?:
7. Dlaczego właśnie my?:
8. Kontakt (GG, Skype):

Podanie musi być według wzoru!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM